Project Superhuman Modu

minecraft
minecraft

Project Superhuman Mod Hakkında

Örümcek Adam, Storm, Hulk gibi süper güçleri olan kahramanları, Minecraft’da görmek istiyorsanız bu modu indirmelisiniz. Bu mod Minecraft oyununuza tam 14 adet süper kahraman ekliyorsunuz. Onların güçlerini de kullanabiliyoruz tabi. Süper kahraman olmak için olmak istediğiniz kahramanın zırhlarını giymeniz gerekiyor. Bu zırhların herhangi bir yapımı yok. Sadece moblardan düşen Blind Bag’e sağ tıklayarak elde edebiliyorsunuz.

Güncelleme: Mod yeni sürümüyle güncellendi.

Project Superhuman Mod Resimleri

Project Superhuman Modu Kahramanları

Ms. Marvel: Rejenerasyon 2 ve güç 5’e sahip. F tuşu ile Güç seviyesi 10 olur. R tuşu ile kanepeye dönüşür.

Wolverine: Hız 1, güç 10, zıplama desteği 2 ve rejenerasyon 4’e sahip. F tuşu ile ellerinden bıçak çıkartır. Bıçak güç seviyesini 10’dan 20’ye yükseltir.

Spider-Man: Hız 3, güç 15 ve zıplama desteği 8’e sahip. Web Shooter giyildiğinde ağ fırlatabilir. Web Shooter’a sağ tıklayarak giyebilirsiniz. Web Shooter Baubles menüsündeki slotlardan birine giyilir. O menüye envanterinizi açtığınızda karakterinizin üzerindeki daireye tıklayarak gidebilirsiniz. Fırlattığınız ağ bir moba gelirse ona yavaşlık verir. Zemine gelirse oraya ağ koyar. Örümcek adam duvarlara tırmanabilir.

Nightcrawler: Hız 1, güç 5 ve zıplama desteği 2’ye sahip. Duvarlara tırmanabilir. F tuşu ile baktığınız yere ışınlanır. R tuşu ile eline kılıç gelir. Kılıcı çağırırken eliniz 1. slotda ve boş olmalıdır.

Hulk: Hız 3, güç 25, zıplama desteği 4, rejenerasyon 4, direnç 4, ateş direnci, sağlık artırıcı 7 ve step assist’e sahip. F tuşu ile bir patlama yaparak etrafındaki canlılara zarar verir. Zıplayıp havadayken eğilme tuşuna basarsanız yere hızlıca inerek aynı patlamayı yapar. R tuşuna basarsanız süper zıplama yapar.

Storm: Güç 5’e sahip. Uçabilir. Yere süzülerek düşer. F tuşu ile baktığı bloka yıldırım çarptırır. R tuşu ile havayı yağışlı, G tuşu ile havayı temiz yapar.

Daredevil: Güç 5 ve zıplama desteği 2’ye sahiptir. Düştüğünde hasar almaz. F tuşu ile Billy Club adındaki aletini çağırır. Aleti çağırırken eliniz 1. slotda ve boş olmalıdır.

Martian Manhunter: Hız 3, güç 25, rejenerasyon 4, dayanıklılık 4, sağlık artırıcı 5’e sahip. Normal yaratıcı mod uçuşundan daha hızlı bir şekilde uçabilir. F tuşuna basarsanız görünmez olur.

The Flash: Hız 3, acele 5, güç 5, zıplama desteği 2, rejenerasyon 1 ve step assist’e sahip. F tuşuna her bastığınızda hızı bir seviye yükselir. Toplamda 3 seviye vardır. F tuşu aktif olduğunda su üzerinde yürüyebilirsiniz. Eğer Flash’s Costume yüzüğünü taktığınızda eğilip R tuşuna basarsanız kostümü çıkrarır. Aynı şeyi tekrar yaptığınızda giyer.

Deathstroke: Hız 1, acele 3, güç 15, zıplama desteği 2, rejenerasyon 1 ve koruma 1’e sahip. F tuşuna basarsanız elinize Bo Staff gelir. Bo Staff’ı çağırırken eliniz 1. slotda ve boş olmalıdır. R tuşuna bastığınızda ise elinize Deathstroke’s Broad Sword gelir. G tuşuna basarsanız yakınınızdaki canlılara yavaşlı ve zayıflık verir.

Harley Quinn: Hız 1, güç 10, zıplama desteği 3, rejenerasyon 2’ye sahip. İksirlere bağışıklıdır. F tuşuna basarsanız elinize Mallet adında bir alet gelir. Aleti çağırırken eliniz 1. slotda ve boş olmalıdır.

Wonder Women: Hız 3, güç 25, zıplama desteği 2, rejenerasyon 1, dayanıklılık 4 ve can artırıcı 5’e sahip. Normal yaratıcı mod uçuşundan daha hızlı bir şekilde uçabilir. F tuşuna basarsanız kılıcını çağırırsınız. Kılıcı çağırırken eliniz 1. slotda ve boş olmalıdır. R tuşuna basarsanız hız seviyesi 5’e güç seviyesi 28’e yükselir.

Booster Gold: Hız 1, güç 15, zıplama desteği 2, ve dayanıklılık 2’ye sahip. F tuşuna basarsanız Force Bolt ateşler. Legion Flight yüzüğünü takarsanız uçabilir.

Blue Beetle: Güç 5 ve zıplama desteği 2’ye sahiptir. F tuşuna basarsanız elinize  BB Gun gelir. Aleti çağırırken eliniz 1. slotda ve boş olmalıdır. BB Gun’ın iki adet modu vardır. Air Blast modu vurduğunuz mobu güçlü bir şekilde geriye ittirir. Flare modu vurduğunuz mobu 5 saniye boyunca kör eder.

Kaynak : mineturk.com

Yapımcılar : DarKnighT_0_9

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*