Vanilla-Inspired Teleporters Modu [1.8.9 ve üstü]

Bu mod oyuna Vanilla mantığına uyumlu bir şekilde yalnızca bir ışınlanma bloğu ekliyor. Bu bloğu kullanarak bir şifre belirleyebilir ya da şifre olmadan rahatlıkla iki nokta arasında gönül rahatlığıyla ışınlanabilirsiniz. Uzak bir köy bulduğunuzda git gel yapmaya üşeniyorsanız veya kazdığınız madene inip çıkmak çok zamanınızı alıyorsa, bol madenli bir vadi bulduysanız fakat evinize uzaksa bu mod tam sizlik. Işınlanmanız 0.000001 saniye bile sürmüyor ve bloğun yapımı nispeten ucuz. Tek yapmanız gereken ışınlanmak istediğiniz iki noktaya blokları arka arkaya koymak çünkü ilk koyduğunuz blok, koyacağınız ikinci bloğa otomatik olarak bağlanıyor. Portallar ile seyahat yavaş olduğu için Nether’e veya End’e ışınlanma bloğu olan ‘Ender Teleporter’ koyduğunuzda boyutlar arası seyahat edebilirsiniz.

Vanilla-Inspired Teleporters Modu Nasıl Oynayabilirim?

Bu mod, oyuna iki blok ekliyor: Teleporter ve Ender teleporter. teleporter standart bloktur ve yapımı daha basittir. Elinize bir teleporter alın ve ilk konuma yerleştirin. Elinize bir teleporter daha alın ve ışınlanmak istediğiniz ikinci konuma yerleştirin. Şifre koymadıysanız, yere koyulan her bir ve ikinci bloklar otomatik olarak kendi aralarında bağ kurar. Böylece koyacağınız başka teleporter birbirine karışmaz.

Tabi sırayı karıştırmış olabilirsiniz ya da özel teleporter yapmak isteyebilirsiniz. Bunun için bağlantı kurmak istediğiniz birinci teleportere sağ tıklayın. Aşağıdaki menü açılacaktır. Anahtar şeklindeki kutucuğa şifre olarak koymak istediğiniz eşyayı yerleştirin. Daha sonra bağlamak istediğiniz ikinci teleportere gidin ve aynı eşyayı sağ-tik yaparak onuda kutucuğuna yerleştirin. Bu şekilde teleport’i bağlamış olursunuz ve her teleporter’in üstüne geldiğinizde sizi şifresi aynı olan diğer teleportere ışınlar.

Ender teleporter de tıpkı normal teleporter gibi işler. Tek fark Ender teleporter’in boyutlar arası çalışabilmesidir. Ender Teleporter portala ihtiyaç duymadan boyutlar arasında hızlıca geçiş yapabilmenizi sağlıyor.

Vanilla-Inspired Teleporters Modunun İnceleme Videosu

Vanilla-Inspired Teleporters Mod Tarif görselleri

Kaynak : mineturk.com

Yapımcı : dyeogame, csb987

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*